Sanal Ofis Kiralama Sözleşmesi Tüm Detayları

İşletmeler ve girişimciler için çok sayıda avantaj sağlayan sanal ofisler pandemi ile birlikte uzaktan çalışma şeklinin hayatımıza girmesiyle bir çok işletme tarafından kullanılmaya başlandı. Sanal Ofis Kira sözleşmesi kavramı da bu doğrultuda ön plana çıktı.

Bir çok girişimci yerinde tam zamanlı çalışma şeklinin değişmesini de fırsat bilerek sanal ofisler sayesinde kolaylıkla yeni bir işletme açabilmekte ve yasal işlerini de kolaylıkla da sürdürebilmektedir.

Peki İşletmelerin bu kadar hızlı bir şekilde işlemlerini yapmaya yardımcı olan sanal ofisler için yapılan kira sözleşmesi nedir? ve Ne işe yaramaktadır?

Sanal Ofis Kira Sözleşmesi Nedir?

İşletmelere yasal bir adres imkanı sağlayan sanal ofisleri kiralamak için belirli başlı standart prosedürleri de uygulamak gereklidir ve bu işlemler yasal prosedürler çerçevesinde sanal ofis kira sözleşmesi ile yapılmaktadır.

Sanal Ofis Kira sözleşmesini imzalarken yasal adresiniz ile birlikte sanal ofis için size sunulan hizmetleri inceleyerek sözleşmenize de ek yapabilirsiniz.

Sanal ofis firmalarının sizlere sunmuş olduğu sekreterya gibi hizmetlerin yanında şirketinize özel bir telefon hattı hizmeti de sunabilmektedir.

Sanal Ofis Kira Sözleşmesinde Hangi Bilgiler Yer Alır?

Sanal Ofis Kira sözleşmesinde öncelikle ilk sayfanın ilk bölümünde sizlere kiralama hizmeti sağlayan firmanın Şirket Unvanı, Adresi, e-posta ve telefon bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır.

İkinci bölümünde ise kiralama işlemini yapan girişimci ya da işletmelerin Şirket Unvanı, Adresi, Vergi Dairesi, Vergi Numarası , Ticaret Sicil Numarası, E-posta Adresi ve telefon gibi bilgileri yer almaktadır.

Üçüncü  bölümünde anda sanal ofisi ne kadar süreyle kiraladığınız ve hangi tarihte kiraladığınız gibi bilgiler yer alacaktır.

Son bölümde ise ödeme bilgileri ve  ıslak imzalı karşılıklı firmaların onayını verdiği imza bölümleri yer almaktadır.

İkinci ve sonraki sayfalarda verilen hizmet işletmelerin hak ve yükümlülükleri ve sözleşme detayları tüm ayrıntıları ile belirtilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

Sohbeti Aç
Yardım ister misin?
OfisPratik Whatsapp İletişim
Merhaba,
Ofis Pratik ile ilgili bilgi almak ister misiniz.